כוסות רוח מניעתי

טיפול מניעתי באמצעות כוסות רוח הוא אחד מהטיפולים הפופולריים ביותר של הרפואה הסינית ומסייע מדי שנה למיליוני מטופלים ברחבי העולם להשתחרר ממגוון רחב של לחצים, מתחים ובעיות רפואיות שונות. אם עדיין לא ניסיתם בעבר את הטיפול, הגיע הזמן שלכם לנקות את הרעלים מהגוף ולחוש בשיפור כבר במהלך הטיפול.

טיפול בכוסות רוח נחשב לאחד מהטיפולים הפופולריים והוותיקים ביותר הלקוח מהרפואה הסינית. הטיפול, מסייע לחזק את הגוף ובעבר היווה פתרון לכלל המחלות. גם כיום, טיפול בכוסות רוח הוא פתרון אטרקטיבי במיוחד עבור חולים שאינם מוצאים את הפתרון ברפואה המודרנית. היתרונות באים לידי ביטוי במגוון רחב של דרכים:

  • מהירות ההשפעה של הטיפול על הבעיה היא מידית. המטופלים יכולים להרגיש בשינוי כבר במהלך הטיפול ומיד לאחריו לחוש בהקלה משמעותית במקור הבעיה.
  • הניקוי ידוע כ"מנקה רעלים". מדי שנה רבים מגיעים לטיפול יחיד בכדי לנקות את הגוף.
  • הטיפול בכוסות רוח יוצר זרימה בכלי הדם בגוף. באמצעות יצירת לחץ של כוסות הרוח על גב המטופל ופתיחת ה"סתימות" בכלי הדם השונים, ניתן לחוש בזרימת הדם ובשחרור של כלי הדם שמזרים אנרגיה למקומות הכאובים.

לאילו בעיות הטיפול בכוסות רוח יעיל?

הטיפול בכוסות רוח יעיל לטיפול במגוון רחב של בעיות, כאבים ואפילו לחצים. התחושה הנהדרת שניתן להרגיש לאחר הטיפול מסייעת למטופלים לשפר את תפקודם ולהמשיך בחייהם. הטיפול יעיל הן לבעיות גב, צוואר, כתפיים והן לטיפול באיברים פנימיים בגוף. כמו כן, הטיפול ידוע כטיפול שמנקה רעלים מהגוף ומסייע להשתחרר ממתחים ולחצים שונים במהלך החיים.

מוסא אבו סריס – מהמטפלים המובילים בישראל

מוסא אבו סריס, נחשב לאחד מהמטפלים המובילים בתחום ובעל ניסיון רב של שנים בטיפול בבעיות השונות. מוסא משלב בטיפוליו טכניקות מודרניות לצד טכניקות עתיקות וזכה לאלפי סיפורי הצלחה בקרב לקוחות בארץ. אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר, להתייעץ אתנו לגבי הבעיות השונות והמתחים על מנת שנתאים את הטיפול המתאים ביותר למקרה הספציפי שלכם. מוזמנים ליצור אתנו קשר דרך הטלפון המופיע באתר או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

× צריך עזרה?